Bunaaaaaaaaaa:) sunt Miku/Miu alegeti voi cum sa-mi ziceti
Ah...m-am inregistrat aici in urma unui mass:D
Sper sa fregventez locul:D
Sper sa ne intelegem
Am 15 ani si sunt un maare Smile:D:)
Mi-e frica de liceu, impropriu spus doar ca nu vreau sa cunosc colegi noi ii vreau pe cei vechi
Ahhh...despre TH, nu am mai ascultat de vreo 2 ani, insa eram la cumparaturi si se auzea o mel...Don't Jump si mi-am adus aminte de ei si de BillyBoy:)) :X asa ca acum am decis sa ma mai interesez de ei
Imi plac mult Miley Cyrus, Japonia si Elvetia
Urasc: manelele, increzutii, idiotii, pitipoancele, ratatii, tocilarii, etc
Imi place ciocolata cu muuulte alune intregi
ETC
P.S. : imi doresc sa devin chitarista intr-o formatie :d
So...asa-s eu in linii mari :D
Si poza :rolleyes:
01.08.2009
26.5KB
:nebun:
04.08.2009
38.2KB
am gasit niste poze noi pe blogu lu tomy :nebun: :nebun: