Colectia de poze th11.3xforum.ro
Total 1208 poze.

InapoiInainte

 
10 :nebun: nota pt poze...10 :nebun:
10.08.200928.4KB
n-aveam niciun chef de de poze da!! :rotfl:  :dinti: bunnăN-aveam niciun chef de vyatza..dar de poze da!! :rotfl: :dinti:
07.01.201019.9KB
:nebun: poze:nebun:
04.08.20097.8KB
p6 poze (anime girl)p6
02.08.200955.3KB

 
:)kiddy grade miu:)kiddy grade
01.08.200918.1KB
40. :nebun: poze40. :nebun:
24.07.200935.8KB
halloween este o de origine de multe popoare din lumea ea în secolul al xix-lea prin irlandezi dinHalloween este o sărbătoare de origine celtică, preluată astăzi de multe popoare din lumea occidentală, ea răspândindu-se în secolul al XIX-lea prin intermediul imigranţilor irlandezi din Statele Unite ale Americii. Ea este sărbătorită în noaptea de 31 octombrie, deşi în unele ţări data sărbătorii variază — de exemplu, în Suedia este sărbătorită în prima sâmbătă din noiembrie. Numele provine din limba engleză, de la expresia All Hallows' Even, numele sărbătorii creştine a tuturor sfinţilor, sărbătoare cu care Halloweenul a devenit asociat în ţările unde predomină creştinismul occidental — catolic şi protestant, deoarece în aceste culte creştine, ziua tuturor sfinţilor este sărbătorită pe 1 noiembrie. Specific pentru Halloween este dovleacul cioplit, care reprezintă Lanterna lui Jack. Cu ocazia acestei sărbători, copiii se maschează în vrăjitori, mumii sau alte personaje şi colindă pe la case întrebând „Trick or Treat?” (Păcăleală sau dulciuri?), ca o ameninţare că dacă nu li se dau dulciuri, persoanei colindate i se va juca o farsă. În alte ţări Halloween este serbat prin parade şi carnavale.
17.10.20095.3KB
:hi: poze:hi:
04.08.200946.9KB

 
:nebun: poze:nebun:
24.10.200919.7KB
:nebun: poze (anime couples ):nebun:
15.11.200948.6KB
:limba: poze:limba:
18.10.200924KB
:rotfl:  :rotfl: ce poză :rotfl: !!! bunnă:rotfl: :rotfl: ce poză :rotfl: !!!
07.01.201046.9KB

 
p11 poze (anime girl)p11
02.08.200950.6KB
:nebun: poze:nebun:
04.08.200914.6KB
:nebun:  :nebun: poze:nebun: :nebun:
22.07.200928.7KB
am casit cateva:
1. pozeam casit cateva: 1.
07.11.200929.1KB

 
35. :nebun: poze35. :nebun:
24.07.200935.2KB
:hi: poze (anime girl):hi:
05.08.200949.8KB
poze
10.08.200915.1KB
oky :nebun: ajutoroky :nebun:
12.08.200914.2KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
01.07.200932.6KB
:rotfl:  :rotfl:  :cool: bunnă:rotfl: :rotfl: :cool:
19.10.200930.4KB
1o  :uimit:  :nebun:  nota pt poze...1o :uimit: :nebun:
13.11.200930.6KB
4. poze4.
27.11.200928.6KB

 
2. poze de la ema!!!!! :x2.
07.11.200930.7KB
cine vorbeste :rotfl: black's here:]Cine vorbeste :rotfl:
13.12.200924.9KB
13. poze13.
30.06.200943.6KB
:hi: poze:hi:
04.08.200933.6KB

 
nu mi.l imaginez pe tom cu un tricou de.al lui bill :nebun:  8->
ador fata asta :nebun: pozenu mi.l imaginez pe Tom cu un tricou de.al lui bill :nebun: 8-> Ador fata asta :nebun:
31.07.200931.5KB
poze
10.08.200924KB
poze
10.08.200916.4KB
poze (anime girl)
15.11.200935.9KB

 
p13 poze (anime girl)p13
02.08.200926.5KB
:nebun: poze:nebun:
08.10.200937.4KB
34. poze de la ema!!!!! :x34.
07.11.200934.2KB
am gasit niste poze q tricouri noi q ei pozeAm gasit niste poze q tricouri noi q ei
19.09.200915.7KB

 
u cf?:>
imi place semnatura ta la nebunie:x :nebun:  :nebun: darkkk...madyyy:X bn u cf?:> imi place semnatura ta la nebunie:X :nebun: :nebun:
10.12.200937.7KB
:nebun: poze:nebun:
31.10.200917.4KB
p19 poze (anime girl)p19
02.08.200943.3KB
:hi: roxy:hi:
11.08.200926.1KB
InapoiInainte