°OuR wOrlD°
Let`s have fun.Enjoy it!Welcomme to Tokio Hotel generation!;x
Lista Forumurilor Pe Tematici
°OuR wOrlD° | Inregistrare | Login

POZE °OUR WORLD°

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
geogeorgiana17 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
26 - 57 ani
°OuR wOrlD° / ^Tokio Hotel^ / Noul album Tokio Hotel se va numi “Humanoid” Moderat de √Un!√SęX√, Joanna, darkkk, deny, ~!StupidStory!~
Autor
Mesaj Pagini: 1
lavy_th
^ BeBe - FaN ^

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 24
Fanii TH nu mai trebuie să aştepte foarte mult pentru că noul album al trupei va ieşi pe piaţă în prima săptămână a lunii octombrie. Mai mult, de curând a fost anunţat şi numele acestuia: “Humanoid”!

“Bill a vrut ca noul album să aibă acelaşi nume în toate ţările în care va apărea”, explică David Joss, purtătorul de cuvânt al băieţilor. Asta pentru că primele LP-uri ale celor de la Tokio Hotel au fost traduse în momentul în care au apărut pe piaţa internaţională: “Schrei” a devenit “Scream”, iar “Zimmer 483″ s-a transformat în “Room 483″.

Şi cum termenul “humanoid” este preluat din literatura SF, desemnând o fiinţă cu trăsături umane, suntem tare curioşi să vedem ce vor să transmită TH cu noul lor album…


abia astept sa apara  


pus acum 16 ani
   
O.o PiKaChU o.O
^ AdMiNiStRaToR ^

Din: Botosani
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1989
si eu ! sper sa-l gasesc aici....   daca nul gasesc il comand pe net si tot il iau 

_______________________________________

LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate
LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate
LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate
LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate
LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate



                   ~STOP~

pus acum 16 ani
   
deny
^MoDeRaToR^

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 526
d abia ast sa iese odata p piatza  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
darkkk
^MoDeRaToR^*

Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
mai sunt 3 luni dar sper sa treaca repede

vreau melodiile cat mai repede


_______________________________________

IL ADOR:X:X:X




pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225
Am citit pe blogul lui Tommy ceva despre album cum ca mai e putin si.l termina :-? sau nusht ce mai scria

_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
darkkk
^MoDeRaToR^*

Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
prima piesa apare pe 27 august

_______________________________________

IL ADOR:X:X:X




pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225
damn pe 27 st la mare

_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la