°OuR wOrlD°
Let`s have fun.Enjoy it!Welcomme to Tokio Hotel generation!;x
Lista Forumurilor Pe Tematici
°OuR wOrlD° | Inregistrare | Login

POZE °OUR WORLD°

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Ana Maria 25 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
35 - 68 ani
°OuR wOrlD° / ^Off~Topic^ / Ce gandeste fiecare zodie in timp ce face sex? Moderat de √Un!√SęX√, Joanna, darkkk, deny, ~!StupidStory!~
Autor
Mesaj Pagini: 1
O.o PiKaChU o.O
^ AdMiNiStRaToR ^

Din: Botosani
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1989
Berbec - “Uau, ce bine este sa fii deasupra si sa detii controlul. Hai sa termin mai repede, ca dupa trebuie sa urmeze si runda a 2-a.”

Taur - “Oare ce-o fi de mancare prin frigider? Miam, pralinele alea ma asteapta in bufet. Oare sa ma duc acum sa iau una sa ne bucuram de ea impreuna?”

Gemeni - “Ma intreb ce voia X sa imi spuna la telefon. Trebuie sa il sun. Ah, si la 9 incepe talkshowul ala pe care nu trebuie sa il ratez.”

Rac - “Oare cat mai trebuie sa asteptam pana cand ne vom casatori. Ah, te iubesc.”

Leu - “Cred ca l-am dat pe spate de data asta. Uneori ma uimesc chiar si pe mine insami. Imi sta oare bine parul? Sa ma indrept putin sa imi pun pieptul in valoare.”

Fecioara - “Oof, in ce hal am transpirat. Acum ar fi momentul sa schimb punctul in care il/o mangai si sa trec la alta zona. ”

Balanta - “Ah, cat de bestial(a) este. Cat de fantastic se misca. Oare se supara ca nu am mai multa initiativa. Oare si lui/ei ii place? Ar trebui sa il/o mangai mai mult? Hai sa gem un pic mai tare totusi. ”

Scorpion - “Ahhh, mmmmm…Oare l-am legat prea tare?”

Sagetator - “Ce pervers sunt si eu uneori. Dar chiar arata bine din unghiul asta. Nu stiu uneori cum de imi accepta fanteziile. Ah, mi-a mai venit o idee.”

Capricorn - “Sper ca voi pune si eu mana pe o parte din banii lui. Vai, dar bine ca de data asta nu a inceput sa transpire. Cand traspira nu miroase prea frumos. ”

Varsator - “Hai sa schimbam pozitia acum. Ah, asa e mult mai bine. Hai sa schimbam din nou pozitia. Ma cam plictisesc, imi trebuie idei noi.”

Pesti - “Arata bine din unghiul asta. Este chiar bine sa poti sa stai pe spate asa si sa te relaxezi. Mmm, chiar imi place. Oare cum o/il chema?”

ca ma streseaza cu chesti „oare cum il/o cheama?”


_______________________________________

LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate
LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate
LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate
LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate
LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate



                   ~STOP~

pus acum 16 ani
   
deny
^MoDeRaToR^

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 526
aha si p mn

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
darkkk
^MoDeRaToR^*

Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
   
thoamne....cum sa ma gandesc la asa ceva  


_______________________________________

IL ADOR:X:X:X




pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225
vai mama bine eo am o boala sa'mi stea bine bretonu cat si paru da..... bine chiar m'ash gandi la asta

_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
ღCandyz~Colourz~Starzღ
^ CoOl - FaN ^

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
eu nu transpir...nuj dc.,. si apoi...doamne..oi fi eu perversa..da in halua sta?  

_______________________________________
~~~~~~~~~~http://ichliebetokiohotel.3xforum.ro/~~~~~~~~~~
ღღღღღღ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆ღღღღღღ


pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225
ce tare e la fecioara oare bill ar gandi asa? tom da , dar bill?

_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
ღCandyz~Colourz~Starzღ
^ CoOl - FaN ^

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
bill..cu mangaielile..nu cred sau cine stie
uneori am impresia ca bill nu`i asa cum se declara..poate are ceva..perversiune de la tom


_______________________________________
~~~~~~~~~~http://ichliebetokiohotel.3xforum.ro/~~~~~~~~~~
ღღღღღღ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆ღღღღღღ


pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225
atunci il incerc si pe ala

_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
ღCandyz~Colourz~Starzღ
^ CoOl - FaN ^

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
sa ne spui si noua..

_______________________________________
~~~~~~~~~~http://ichliebetokiohotel.3xforum.ro/~~~~~~~~~~
ღღღღღღ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆ღღღღღღ


pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225
da sa traiti cand l'oi prinde va spun imi si imaginez:
B: esti nebuna?
A: dupa voi
B: Tommmm treci in coa
A: lasa'l:-j
*il arunc intr'un cos de rufe si ma pun pe el*
B: ma ce vrei sa faci?
A: ce a facut Tom la 11 ani...
B: OMG
T: hei bro ^^
B: t`besk bro
T: ti'am adus un prezervativ
B: i hate you!!!
A: pregateste'te sa nu mai fi virgin in viata ta!!!!>:]
B: mammy!!!!




_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
darkkk
^MoDeRaToR^*

Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
 
imi place        
n`ai nevoie de ajutor?  


_______________________________________

IL ADOR:X:X:X




pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225
b da

_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
darkkk
^MoDeRaToR^*

Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
ma auto invit  

_______________________________________

IL ADOR:X:X:X




pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225


Am facut partea a II-a

B: AJUTORRRR!!!Salvati'ma de la moarte
A: taci bey din gura cel putin nu se mai scoala la concerte
B: Woaaa vleau la mama
A: laso pe mata, iama pe mne
B: unde?
A: in pat, arrrrrrrr


_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
darkkk
^MoDeRaToR^*

Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
 

_______________________________________

IL ADOR:X:X:X




pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225
Vezi ca am bagat partea a doua am dat modificatzi

_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
darkkk
^MoDeRaToR^*

Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
   
si mai bine=]]


_______________________________________

IL ADOR:X:X:X




pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la