°OuR wOrlD°
Let`s have fun.Enjoy it!Welcomme to Tokio Hotel generation!;x
Lista Forumurilor Pe Tematici
°OuR wOrlD° | Inregistrare | Login

POZE °OUR WORLD°

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
iulia2006 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 49 ani
°OuR wOrlD° / ^Off~Topic^ / Cum se roaga fiecare zodie atunci cand se afla la ananghie? Moderat de √Un!√SęX√, Joanna, darkkk, deny, ~!StupidStory!~
Autor
Mesaj Pagini: 1
O.o PiKaChU o.O
^ AdMiNiStRaToR ^

Din: Botosani
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1989
Iata cum se roaga fiecare zodie atunci cand se afla la ananghie...


Berbec
Oh, Doamne! Te rog frumos sa imi dai rabdare, caci am mare nevoie de ea. Si o vreau ACUM!

Taur
Doamne, te rog frumos ajuta-ma sa invat sa accept schimbarea in viata mea. Dar nu acum, mai lasa-ma sa mai astept un pic.

Gemeni
Doamne, am si eu o rugaminte. Am o mica intrebare pentru tine, daca ai timp. Cine esti? Ce exact esti? Unde te afli? Cati sunteti acolo, esti unul singur? Nu pot sa imi dau seama.

Rac
Doamne, pentru mine esti ca un tata. Vreau sa ma pot baza pe tine, sa imi dai siguranta, mai ales acum in momente grele cand mama este atat de departe de mine.

Leu
Tatal nostru al tuturor, cred ca esti mandru sa ai un fiu ca mine.

Fecioara
Doamne, fa lumea un loc mai bun si te rog mult nu repeta greseala de ultima data, ca uite ce-a iesit.

BalantaDoamne, stiu ca ar trebui sa iau deciziile de una singura. Dar, pe de alta, parte, tu ce crezi ca ar trebui sa fac? Astept un sfat din partea ta, un semn, orice.

Scorpion
Doamne, ajuta-ma sa imi iert dusmanii, macar pe cei vechi de 10-15 ani, chiar daca nenorocitii nu merita.

Sagetator
Oh atotputernicule, atotstiutorule, atotiubitorule, omniprezentule, vesnicule Dumnezeu, te rog inca o data: ajuta-ma sa nu mai exagerez.

Capricorn
Doamne, voiam sa m! a rog, dar am realizat ca trebuie sa imi dau seama singura care este solutia pentru problemele mele si sa ma descurc singura. Mersi oricum.

Varsator
Buna, Doamne. Unii spun ca esti barbat. Altii spun ca esti femeie. Eu spun ca fiecare dintre noi este Dumnezeul sau. Asa ca, de ce sa ne rugam? Hai sa petrecem mai bine!

Pesti
Dumnezeule atotputernic, in timp ce beau ultimii 50 ml de Whisky din paharul meu pentru a-mi ineca durerea si nefericire, fie ca starea mea de ebrietate sa fie pentru onoarea si gloria ta.


_______________________________________

LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate
LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate
LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate
LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate
LovehateLoveHate
LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate



                   ~STOP~

pus acum 16 ani
   
darkkk
^MoDeRaToR^*

Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
  la cat ma rog eu:-j

_______________________________________

IL ADOR:X:X:X




pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225
Leu
Tatal nostru al tuturor, cred ca esti mandru sa ai un fiu ca mine.

vaai


_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
darkkk
^MoDeRaToR^*

Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
 
ce modest e leul


_______________________________________

IL ADOR:X:X:X




pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225
foarte

_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
darkkk
^MoDeRaToR^*

Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
ce tare e la pesti        

_______________________________________

IL ADOR:X:X:X




pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225
valeuuuuu i se potriveste putin lu' unchi'meu 

_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
ღCandyz~Colourz~Starzღ
^ CoOl - FaN ^

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
un loc mai bun ptr mine doamne..asta inseamna distractzie si sa dispara totzi cocalarii manelarii si pitzipoancele.. ..si droguri si tzigari si beutura..sa curge beuturaa!!

_______________________________________
~~~~~~~~~~http://ichliebetokiohotel.3xforum.ro/~~~~~~~~~~
ღღღღღღ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆ღღღღღღ


pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225


_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
darkkk
^MoDeRaToR^*

Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
 
buna rugaciunea


_______________________________________

IL ADOR:X:X:X




pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225


_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
darkkk
^MoDeRaToR^*

Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
 
trebuie s`o scriu undeva k niciodata nu se stie


_______________________________________

IL ADOR:X:X:X




pus acum 16 ani
   
√Un!√SęX√
Moderator

Din: Ceva
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2225
aha

_______________________________________

What is it about that person next to you, did he make you cry?
Dear can you even see me, did you forget completely?
I say I'm leaving, I'm really going
To see if you can live well without me

Gi Kwank and TOP are mine! Don't touch them or die!


pus acum 16 ani
   
darkkk
^MoDeRaToR^*

Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
 

_______________________________________

IL ADOR:X:X:X




pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la