°OuR wOrlD°
Let`s have fun.Enjoy it!Welcomme to Tokio Hotel generation!;x
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
°OuR wOrlD° | Inregistrare | Login
POZE °OUR WORLD°
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: iulia2006 pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 49 ani |
|
O.o PiKaChU o.O
^ AdMiNiStRaToR ^
 Din: Botosani
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1989
|
|
Iata cum se roaga fiecare zodie atunci cand se afla la ananghie...
Berbec Oh, Doamne! Te rog frumos sa imi dai rabdare, caci am mare nevoie de ea. Si o vreau ACUM!
Taur Doamne, te rog frumos ajuta-ma sa invat sa accept schimbarea in viata mea. Dar nu acum, mai lasa-ma sa mai astept un pic.
Gemeni Doamne, am si eu o rugaminte. Am o mica intrebare pentru tine, daca ai timp. Cine esti? Ce exact esti? Unde te afli? Cati sunteti acolo, esti unul singur? Nu pot sa imi dau seama.
Rac Doamne, pentru mine esti ca un tata. Vreau sa ma pot baza pe tine, sa imi dai siguranta, mai ales acum in momente grele cand mama este atat de departe de mine.
Leu Tatal nostru al tuturor, cred ca esti mandru sa ai un fiu ca mine.
Fecioara Doamne, fa lumea un loc mai bun si te rog mult nu repeta greseala de ultima data, ca uite ce-a iesit.
BalantaDoamne, stiu ca ar trebui sa iau deciziile de una singura. Dar, pe de alta, parte, tu ce crezi ca ar trebui sa fac? Astept un sfat din partea ta, un semn, orice.
Scorpion Doamne, ajuta-ma sa imi iert dusmanii, macar pe cei vechi de 10-15 ani, chiar daca nenorocitii nu merita.
Sagetator Oh atotputernicule, atotstiutorule, atotiubitorule, omniprezentule, vesnicule Dumnezeu, te rog inca o data: ajuta-ma sa nu mai exagerez.
Capricorn Doamne, voiam sa m! a rog, dar am realizat ca trebuie sa imi dau seama singura care este solutia pentru problemele mele si sa ma descurc singura. Mersi oricum.
Varsator Buna, Doamne. Unii spun ca esti barbat. Altii spun ca esti femeie. Eu spun ca fiecare dintre noi este Dumnezeul sau. Asa ca, de ce sa ne rugam? Hai sa petrecem mai bine!
Pesti Dumnezeule atotputernic, in timp ce beau ultimii 50 ml de Whisky din paharul meu pentru a-mi ineca durerea si nefericire, fie ca starea mea de ebrietate sa fie pentru onoarea si gloria ta.
_______________________________________
 LovehateLoveHate LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate LovehateLoveHate LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate LovehateLoveHate LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate LovehateLoveHate LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate LovehateLoveHate LoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHateLoveHate
~STOP~
|
|
| pus acum 16 ani |
|
darkkk
^MoDeRaToR^*
 Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
|
|
la cat ma rog eu:-j
_______________________________________
 IL ADOR:X:X:X


|
|
| pus acum 16 ani |
|
ღCandyz~Colourz~Starzღ
^ CoOl - FaN ^
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
|
|
un loc mai bun ptr mine doamne..asta inseamna distractzie si sa dispara totzi cocalarii manelarii si pitzipoancele.. ..si droguri si tzigari si beutura..sa curge beuturaa!! 
_______________________________________ ~~~~~~~~~~http://ichliebetokiohotel.3xforum.ro/~~~~~~~~~~ ღღღღღღ☆☆☆☆☆☆ ☆☆☆☆☆☆ღღღღღღ

|
|
| pus acum 16 ani |
|
darkkk
^MoDeRaToR^*
 Din: ^_^ suceava
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2686
|
|

_______________________________________
 IL ADOR:X:X:X


|
|
| pus acum 16 ani |
|